وبلاگ

photo_2018-09-23_02-54-10

سخنی مهم با کاوشگران عزیز

بنابر اتفاقات روز های اخیر و گزارشات تیم آنالیز در مورد شرکت های دیگر
,مشاهده میشود که جدیدا فروشندگان فلزیاب طلایاب و گنج یاب بخاطر مشکلات اقتصادی به سمت فروش دستگاه هایی که ایرانی و یا دستگاه های بی کیفیت بعضی کشورهای همسایه و‌یا همینطور اروپایی روی آورده اند

لزا قبل از هرگونه خرید چه از ما (شرکت کاوشگران)و چه از سایر فروشندگان مطالب مهم موجود در سایت مارا مطالعه کرده و دقت کنید که فریب ادعاهای فروشندگان فلزیاب را نخورید.

و قبل از خرید دستگاه حتما دستگاه فلزیاب را در مناطق کوهستانی زیر صخره های یکپارچه به دست خودتان تست کنید.

زیرا که بنابه مطالب و مقالات موجود در سایت
های گوناگون که تست های ده لایه زیر خاک و یا تست در داخل اکواریوم ها و همینطور تست در مکان های از قبل آماده شده را ارائه می‌دهند این امر نشان دهنده عدم وجود صداقت در فروشندگان طلایاب میباشد زیرا اگر فروشنده گنج یاب به دستگاه پیشنهادی خود از لحاظ کارایی اعتماد داشته باشد لزومای ندارد با آوردن دلایل واهی از تست واقعی فرار کند.
حال سوالی که پیش می آید این است که تست واقعی فلزیاب چگونه هست ، جواب واضح است ؛ تست زمانی واقعی است که باب میل خریدار و دقیقا با شرایط خریدار ‌بدون دخالت فروشنده انجام پذیردکه البته بهترین حالت تست در بین حداقل 100عدد کوه و در صخره هایی که در ارتفاعات بالا قرار دارند تا دستگاه در فشار جوی بالا تست گردد .
بنابراین شرکت کاوشگران از تمام گنج پژوهان عزیز خواهشمند است به هیچ شرکتی اعتماد نکنید حتی ما که فروشنده فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب هستیم و به هیچ وجه اجازه تست در خاک و‌حتی خاک های چند لایه که از قبل آماده شده است را قبول نکنید چون بسیار خطرناک بوده ‌محتمل موجب شکست خواهد بود.

چون احتمال هرگونه فریب و کلاهبرداری از شما به روش های گوناگون وجود دارد

در مورد اصالت دستگاه گنج یاب
حتما از طریق استعلام QR از سایت اصلی کشور سازنده از اصالت وسیله خریداری شده اطمینان کسب کنید.

لطفا در دام دستگاه های طلایاب تصویری نافتید چون هیچ وجه تمایزی بین تصویری و یا غیر تصویری بودن وجود ندارد چرا که هیچ شکل واقعی و‌یا نزدیک به واقعیت به ما نشان نمیدهد مگر اینکه تمایل به دیدن لایه های زمین داشته باشیم که آن هم‌گرافی بیش نیست.
از شما کاوشگران طلا و عتیقه خواهشمندیم در دام‌ کسانی که در سایت های خود به انواع گوناگون سعی در تبلیغ اینگونه سیستم ها را دارند نیفتید چون دیده می‌شود حتی در سایت های خیلی از شرکت ها با ادعای واهی جهت تبلیغ عکس کاسه و‌یا شمش و یا غیره را به صورت واقعی نشان می‌دهند،،،، خواهشمندیم با ما تماس گرفته تا جهت یادگیری تست اینگونه ادعاها در یاری شما باشیم.

برای مثال شما میتوانید با قرار دادن یک فلز
داخل قوطی شیرینی در بسته آن را به نزد فروشنده ببرید و بگویید در این قوطی شیرینی یک فلز وجود دارد لطفا شکل این فلز را نمایش دهید میبینید که دستگاه وی توانایی نمایش این فلز را دارا نمیباشد

جهت مشاوره و یادگیری نحوه ی تست صحیح و خرید هرگونه فلزیاب طلایاب و گنج یاب با ما تماس بگیرید

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت ، طراح وب