وبلاگ

دستگاه طلایاب دستگاه گنج یاب

در این نوشته و مقاله که اختصاصاً توسط شرکت طلایاب منتشر شده است میتوانید نحوه تشخیص دستگاه طلایاب اصل را با دستگاه های بدل شناسایی کنید ، در نظر داشته باشید که هیچ روش خاصی برای  شرکت کاوشگران تمامی دستگاه های خود را با تست در سخت ترین شرایط مثال صخره یا خاک و یا داخل رودخانه های جاری تست می کند
برای شرکت کاوشگران مهم نیست کارخانه و یا شرکت سازنده طلایاب ، فلزیاب ، گنج یاب در کاتالوگ خودچه متراژی را نوشته باشد چون ما قبل از معرفی دستگاه آن را در بدترین شرایط تست می کنیم و البته این تست بدست خود مشتری نیز در بدترین شرایط و هر سبک و نحوی که مشتری مایل باشد انجام می شود و به همین خاطر نیز هیچگاه نمیتوانیم عمق و امکاناتی را بنویسیم که نتوانیم موقع تحویل برای مشتری تست کنیم به همین دلیل از شما خریداران محترم استعداد داریم نه متراژ بالا طلب کنید و باور داشته باشید.

به همین دلیل ،نوشتن عمق واقعی دستگاه های فلزیاب برای شرکت ها و اشخاص فروشنده یک سری مشکل ایجاد کرده است!!!
به طور مثال دستگاه فلزیاب جی پی زد ۷۰۰۰را بعضی اشخاص با عمق ۵ متر تحویل مشتری می دهند در حالیکه عمق نهایی این دستگاه ۱،۵متر می باشد و یا دستگاه دیپ هانتر را با عمق 12 یا 8 متر تحویل می دهند در حالیکه حداکثر عمق این دستگاه طلایاب ۲،۵متر می باشد آنهم مدل بین المللی با لوپ تی ۱۰۰ که فیلم اثبات این ادعا را نیز میتوانید در کانال شرکت کاوشگران مشاهده کنید.

بعنوان مثال دستگاههایی مانند کبری ۴۰۰کبریgpr و ks700 و تروویدو که به هیچ عنوان برای فلزیابی و گنج یابی طراحی نشده است و حتی ۱ سانتی متر هم به طلا حساسیت ندارد را با وعده ی عمق زنی بالای ۱۵متر تحویل مشتری می دهند.

بنابراین با امکان نظر به این نوع ادعا ها یا نوشته ها در کاتالوگ که به هیچ عنوان معتبر نیستند مثلا دستگاهی تبلیغ میشود با عمق ۳۰متر! و شعاع ۲کیلومتر! با قیمت ۱۰میلیون و هشتصدهزارتومان! و افراد آماتور هم به راحتی باور میکنند.
خواهشمندیم دقت کنید ، دسترنجتان و روزی خانواده خویش رو به باد ندید این نوشته ها فقط یه عدد و ادعا هستند و در عمل دستگاه ۳۰متری تبدیل به نیم متر میشودو شعاع ۲کیلومتر شعاع تبدیل به ۲متر
پس بهترین راه فهمیدن کارایی دستگاه تست در مناطق کوهستانی‌و مرتفع می‌باشد که خود خریدار سخت ترین نقاط را با انتخاب خود وبه دست خود بدون دخالت فروشنده تست کرده و‌در صورت رضایت کامل خریداری نماید.

فروشندگان این نوع دستگاههای طلایاب جعلی هر زمان از تست این نوع اسباب بازی ها بدست مشتری خودداری می کنند و با حرفهایی از جمله “این دستگاه به فلز قدیمی حساس است و فلز جدید را شناسایی نمی کند و یا دستگاههای واراداتی و برند تست ندارند و یا مکان تست نداریم و یا خودمان محلی رو‌قبلا به صورت چند لایه و‌یا ۱۰لایه  آماده کردیم که مشخص نیست در پشت این لایه های از قبل آماده شده چه خبری هست باید تست شود… “خریدار بخت برگشته را قانع می کنند.

شاید این مطلب برای فروشندگان این دستگاه هاخوشایند نباشد .فروشندگانی که فقط و فقط بفکر فروش دستگاه و سودجویی هستند و دست رنج چندین ساله مردم را هدر می دهند.

توجه داشته باشید که با انتشار این مطلب بازار فروشندگان و یا بعبارت بهتر کلاهبرداران کساد شده وبا انواع ترفندهای جدید در سایت های مختلف شروع به تخریب شرکت کاوشگران خواهند کرد که باز هم به حول و قوه الهی ترسی از هیچ فروشنده و شرکتی نداریم و به کار خود ادامه خواهیم داد.

لطفا مراقب شرکت‌هایی که دستگاه های ایرانی را به نام آمریکایی یا اروپایی عرضه می‌کنند باشید و یا منتاژ ترکیه یا تکنولوژی اروپایی ،،، خیلی دقت داشته باشید که اگر شرکتی خارجی طلایی یا فلزیاب رو در خارج تولید نموده باشد این فلزیاب یا گنج یاب حداقل یک بارکد و یا کیو ار کد و یا سریالی خواهد داشت و مسلما باید این کمپانی دارای سایتی معتبر که این وسیله در داخل آن سایت معتبر موجود باشد و البته این کمپانی باید دارای شماره تلفن و فکس ایمیل باشد پس لطفا وقتی فروشنده ای اداعای اصالت می‌کند این موارد را چک کنید که البته اصالت دستگاه نشان کارایی آن نمیباشد و باید موارد بالا از لحاظ تست واقعی آزمایش گردد.

✳️برای اثبات راستی و درستی گفته هایمان اعلام می کنیم که اگر واقعا به فکر رقابت با شرکت ما هستند می توانند با مراجعه به شرکت ،بصورت همزمان یک دستگاه از شرکت دیگر و یک دستگاه از شرکت کاوشگران را تست و ارزیابی کنیم و همزمان فیلم آنرا نیز در کانال قرار دهیم.

✅سخن پایانی:
دوستان و همراهان عزیز شرکت کاوشگران، با افتخار اعلام می داریم که تمامی دستگاه های این شرکت با تست بدست مشتری در سخت ترین شرایط صخره و یا خاک یا به هر سبکی که مشتری بخواهد ،تست و با گارانتی و پشتیبانی مطمئن تحویل مشتری داده می شوند.
تاکنون هر ادعایی کرده ایم به یاری خداوند به آن عمل کرده ایم و در این مسیر از حرف هایی که هیچ سند و مدرکی ندارند ،هیچ هراسی نداریم.

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت ، طراح وب