وبلاگ

دستگاه-طلایاب-RM-RICOMAX-Metal-Detector

 

دستگاه طلایاب RM RICOMAX Metal Detector اشکار ساز فلزی می تواند فلزات از جمله اهن ، الومنیوم ، طلا ، برنز، نقره را شناسایی کند. دستگاه طلایاب  RM RICOMAX Metal Detector دارای فلش یاب برای شناسایی یک یا چند فلز می باشد.

 

 

در دستگاه فلز یاب RM RICOMAX Metal Detector حالت را به حالت DISC یا TONE تنظیم کنید. حالت DISC می تواند شما را برای جستجوی و تبعیض نوع هدف بر اساس زنگ های بلند یا سکوت برای اهداف مختلف فلزی تسهیل کند. حالت TONE می تواند انواع مختلف فلزات را شناسایی کند.

فلز یاب RM RICOMAX Metal Detector یک فلز یاب دقیق ایست و با عملکرد P / P شما را قادر می سازد که هدف را دقیق تر تعیین کنید.

در گنج یاب RM RICOMAX Metal Detector  کوئل جستجو به 8 اینچ طراحی شده است که باعث می شود تا تشخیص فلزات کارآمدتر باشد. هر دو ساقه و کویل ضد آب هستند، شما را قادر به استفاده از آشکارساز فلزی در زیر آب، به ویژه مناسب برای استفاده در خارج از منزل، به عنوان مثال، در ساحل و یا در جریان را فراهم می سازدتوجه داشته باشید که جعبه کنترل ضد اب نمی باشد.

 

 

 

در دستگاه طلایاب RM RICOMAX Metal Detector یک جک هدفون وجود دارد که شما را قادر به جستجوی خزانه در محیطی پر سروصدا را فراهم می سازد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش این محصول با شرکت کاوشگران تماس حاصل فرمایید>>

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت ، طراح وب