فروشگاه محصولات

ما در شرکت کاوشگران در نظر داریم کاووشگران عزیز را برای خریدن یک ردیاب دقیق و بهتر مناسب سرمایه او معرفی کنیم اما در این بین فروشندگانی هستند که ردیاب های بدرد نخور رو با قیمتی بالا به خریدارن بفروشنند .

با اینکه برایشان اهمیت ندارد خریدار از معایب و محاسن دستگاه خبر دار است یا نیست .

لذا بر خود وظیفه دانستیم که درباره ردیاب Biotara مطالبی چه از لحاظ محاسن چه از لحاظ معایب در اختیارتان بگذاریم با ما همراه باشید :

ما در شرکت کاوشگران به هیچ عنوان به خرید ردیاب اصلا و عبدا اعتقاد نداریم زیرا که ردیاب یک دستگاه با خطای بسیار بالای اپراتوری و سیستمی است که برای اطلاعات و عدم خرید ردیاب میتوانید با ما تماس گرفته تا مشاوره ی دقیق ان را به شما بدهیم.

ما در شرکت کاوشگران سعی داریم که سرمایه شما برای خرید یک دستگاه مرغوب و بهترین ها صرف شود .

با توجه به اینکه در بقیه سایتها چیزی از معایب گفته نمی شود خریدارن بنا به اینکه تا بحال دستگاهی نخریده اند گمان می کنند که دستگاه معایبی ندارد .

اما بعد از اینکه در محل کاووش اقدام به کاووش می نمایند می بینند که چه معایبی بوده که فروشنده از گفتن این امر مهم امتناع کرده .

ما در این شرکت معایب و محاسن را می گوییم و در آخر سر حق انتخاب را به مشتری واگذار می کنیم .

با ما چند دقیقه ای همراه باشید :

ما در شرکت کاوشگران به این عقیده داریم که هیچ کس نباید سرمایه خانواده خود را خرج دستگاههایی کنند که نه میدانند چه محاسنی دارد نه میدانند که معایبی دارند پس با ما باشید و سرمایه خود را خرج اسباب بازی های فلزیاب نما نکنید .

چرا شرکت ها باید در موقع فروش فقط از محاسن حرف بزنن و معایب را بازگو نکنن .
فرق شرکت کاوشگران در این می باشد که علاوه بر خصوصیات معایب را نیز بازگو می کند تا خریدار بداند در مقابل خوبی های دستگاه چه معایبی نیز دارد .
خریدارن محترم حتما حتما در موقع خرید دستگاه چه از شرکت ما چه از شرکت های دیگر بخواهید تا تست در صخره را انجام دهند صخره ای که حداقل 700 متر از سطح زمین ارتفاع دارد .
قبول نکنید که فروشندگان در باغ یا جاهای از قبل آماده شده تست را انجام دهند اگر قبول نکردند حتما جایی عیبی هست .

قبل از هر خریدی باید بدانید که سرمایه خود را خرج چه دستگاهی می کنید آیا انچنان که برای شما می گویند هست یا نه ؟

چون فروشنده های دستگاه فقط قصد فروش دارند و می خواهند با هر بهانه ای که شده دستگاه خود را به فروش برسانند و از گفتن معایب آن سر باز می کنند مواظب کلاهبرداران فروشنده نما باشید .

قبل از هر خریدی مطالب نوشته شده در مورد دستگاه ها را در سایت شرکت ما مروری بکنید.

ما در شرکت کاوشگران در نظر داریم که مانع از خرج سرمایه چندین ساله شما برای خرید دستگاهی باشیم که از معایب آن با خبر نیستید .

چون در اکثر شرکت ها فقط خصوصیات دستگاه ها را می گویند و کاری با معایب ندارند . و مشتری نمی داند که این دستگاهی که خریده چه نوع دستگاهی است .

حال ما با گفتن هم خصوصیات و هم معایب دستگاه می خواهیم فرق ما و دیگر شرکت ها را بدانید .

همانگونه که در سایر مطالب شرکت کاوشگران میبینیم سعی ما در تحلیل دقیق دستگاه ها و تست عملی آن ها و ارایه ی اطلاعات دقیق مخصوصا در مورد معایب دستگاه های فلزیاب یا طلایاب می باشد تا مشتری و خریدار گنج یاب بتواند با تصمیم گیری دقیق و اطمینان کامل این دستگاه ها را خریداریی نماید زیرا سایر سایت ها و سایر فروشندگان سعی در فریب خریدار و بیان نمودن ویژگی های مثبت آن می باشد در حالی که ما علاوه بر ویژگی های مثبت دستگاه ها به نقاط اصلی ضعف آن و کارایی آن ها در مناطق کشور ایران می پردازیم.

در برخی از سایتها فروشندگان دستگاهها فقط بر این عقیده دارند که دستگاه های خود را به هر نحوه ممکن به فروش برسانند .

کاری ندارند که آیا خریدار از تمام کارایی دستگاه اعم از خوب و بد را می داند یا نه اما ما در شرکت کاوشگران عقیده داریم که باید خریدار از تمام محاسن و مخصوصا از معایب دستگاه با خبر باشد . ما نگران سرمایه شما هستیم .

طراحی سایت ، طراح وب