دستگاه طلایاب MAKRO JEOHUNTER 3D

دستگاه طلایاب MAKRO JEOHUNTER 3D

دستگاه طلایاب MAKRO JEOHUNTER 3D یک سیستم ردیابی است که با تکنولوژی بسیار پیشرفته تولید شده و قادر به انجام پیشرفته ترین ردیابی فلز و حفره در جهان میباشد. دستگاه طلایاب MAKRO JEOHUNTER 3D  که تحت عنوان ردیاب عمیق طبقه بندی شده است اهداف فلزی ردیابی شده در زیر زمین را در چهار گروه مانند طلا، غیر آهنی، آهنی و فولاد بازرسی مینماید. در کنار موفقیتش در ردیابی و ارزیابی فلز ، با کمک خصوصیت ردیابی حفره، استفاده کننده خود را به هنگام جستجو بصورت همزمان از وجود ساختارهایی مانند قبور، سردآبها، تونلها و غارها آگاه مینماید دستگاه طلایاب MAKRO JEOHUNTER 3D که ترسیم نگاره های سه بعدی سیگنال اهداف ردیابی شده در زیر زمین را بصورت فوری مقدور میسازد، پیشرفته ترین سیستم در میان سیستمهای ویدئویی میباشد.

ویــــــــــژگی های دســـــتگاه طلایاب MAKRO JEOHUNTER 3D

دستگاه فلز یاب  MAKRO JEOHUNTER 3D  با سیستم جستجو و خصوصیات ردیابی چند منظوره، استفاده کننده خود را از جستجو و پژوهش در محیطهای خیلی متراکم و معدنی بر روی سخت ترین ساختارهای سطحی مطمئن میسازد. خصوصیتهای اصلی که آنرا از دیگر ردیابها متمایز میسازد عبارتند از طرح رابط کاربری ویژه که استفاده آسان را به استفاده کنندگان آماتور و حرفه ای ارائه مینمایند و صفحه جستجوی عملیاتی. این سیستم، با داشتن عمق منحصر بفرد و قدرت تمایز فلز کامل، قادر به ارائه ارزیابی عمق سیگنال هدف با حساسیت بسیار بالا میباشد. دستگاه فلز یاب  MAKRO JEOHUNTER 3D  استفاده کننده را از عمق هدف در زیر زمین به صورت سانتیمتر، و اینکه هدف یک فلز و یا یک حفره است، کوچک یا بزرگ است مطلع مینماید.
دستگاه فلز یاب  MAKRO JEOHUNTER 3D با دو سیم پیچ جستجوی متفاوت خود پاسخگوی تمامی نیازهای جستجو و پژوهش شما در میدان میباشد. وقتیکه شمادستگاه فلز یاب  MAKRO JEOHUNTER 3D را بخرید از راحتی داشتن 2 ردیاب بطور همزمان لذت خواهید برد. با سیم پیچ جستجوی عمیق اختیاری که دارای ابعاد 100×60 سانتیمتر میباشد و سیم پیچ جستجوی عمومی که ابعاد 44×36 سانتیمتر دارد،هیجان جستجو در نواحی عمیق برای فلزات قدیمی را که قبلاً توسط هیچ کس کاوش نشده اند تجربه خواهیدکرد.

این محصول فوق العاده ساخت کشور امریکا بوده و دارای 2 سال گارانتی می باشد

دستگاه طلایاب MAKRO JEOHUNTER 3D ضد اب بوده و شما میتوانید در اب های کم عمق و سواحل از این دستگاه بدون برخورد با کوچکترین مشکل به جستجوی گنج بپردازید.

دستگاه طلایاب MAKRO JEOHUNTER 3D دارای ساقه قابل تنظیم بوده و شما میتوانید طول اشکار ساز را بنابه دلخواه خود کوتاه یابلند کنید که این ویژگی باعث میشود در هنگام کاوش با مشکل خستگی مواجه نشوید.

دستگاه فلز یاب  MAKRO JEOHUNTER 3D به صورت اتوماتیک تعادل زمین را برقرار میکند و شما به راحتی میتوانید به کاوش خود بپردازید.

دستگاه گنج یاب مارکو جئوهانتر دارای صفحه نمایش ال سی دی با کیفیت اچ دی میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با شرکت کاوشگران تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دستگاه طلایاب MAKRO JEOHUNTER 3D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت ، طراح وب